KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9643396
nr 964 3396
Carl Oscar Borg
(1879-1947), USA
Akvarell, Carl Oscar Borg (1879-1947), cowboy till häst, signerad Borg 43, 13x21
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 25 maj 2015
kl 18:20:17
3.000 kr
- Klassiska
25 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska